Informacje
Grunty i siedliska
Super Działki / Elgnówko
Pięknie położone działki na wzgórzach z niepowtarzalną panoramą okolicy.Widok na kilka kilometrów.Blisko las państwowy.800 metrów do jeziora Białego oraz 1800 metrów do jeziora Platyny. Bardzo dobry ... więcej »
Cena: 19999 PLN
Dąbrówno / Marwałd-okolice
Grunt wydzielony z większej nieruchomości.W sąsiedztwie istniejącej zabudowy siedliskowej. Możliwość dokupienia większego areału. Na koloni wsi-800 m od zwartej zabudowy. Blisko do lasu państwowego... więcej »
Cena: 60000 PLN
Działki od 3000 m2 w sąsiedztwie zabudowy siedliskowej-możliwość uzyskania warunków zabudowy na dom całoroczny.Teren na koloni wsi.Do lasu około 200 m. Możliwość kupna starego domu z kamienia do remon... więcej »
Cena: 3,33 zł/m2 PLN
Blisko zabudowań wioskowych.W pobliżu prawdziwego starego państwowego lasu z niesamowitą ilością grzybów.Idealne miejsce na prawdziwy wypoczynek .Niedaleko dwie rzeki: Drwęca i Gizela. Dojazd przez Sa... więcej »
Cena: 6 zł/m2 PLN
Gierłoż / Gierłoż
Kompleks kilku działek od 3300m2 do 4700 m2 blisko drogi asfaltowej.Możliwośc otrzymania warunków zabudowy ( działki sąsiednie takowe warunki już otrzymały).W sąsiedztwie stary państwowy las oraz mała... więcej »
Cena: 29.000 PLN

Strona: [1] 2 następna

chata Olsztyn, działki Ostróda, biuro nieruchomości Chata w Olsztynie