Informacje
Działki do 3000m
GAJ / Gaj
Pięknie położona działka pod lasem państwowym z dojazdem drogą asfaltową. Na lekkim wzgórzu z panoramą na okolice. Idealne miejsce do wypoczynku: cisza i spokój.... więcej »
Cena: 19500 PLN
KITNOWO / Kitnowo
Lokalizacja-obok innych działek budowlanych,już zabudowanych lub w trakcie zabudowy. Obok lasu mieszanego ,mediów (prąd i wodociąg) oraz co istotne obok drogi asfaltowej-super dojazd. Tylko kilka km... więcej »
Cena: 15000 PLN
Ostrowite / Ostrowite
Działki w kompleksie innych,przy istniejącej zabudowie siedliskowej-zamieszkałej. Teren na wzgórzu z piękną panoramą na okolicę. Niektóre działki ze starymi drzewami. Bardzo dobry dojazd drogą asfa... więcej »
Cena: 19900 PLN
ELGNOWO / ELGNOWO
W kompleksie innych działek .Graniczy z zabudową siedliskową -zamieszkałą.100 m do lasu państwowego. 800 m od zwartej zabudowy wsi. Miejsce gdzie można odpocząć . Możliwość dokupienia obok działek... więcej »
Cena: 3,99 zł/m2 PLN
OSTRÓDA-OKOLICE / Gierłóż
Kilkanaście działek przy kompleksie lasu państwowego,w pobliżu dwie rzeki i niepowtarzalna panorama okolicy.Niektóre działki z już wydanymi warunkami zabudowy na domy całoroczne-część działek już zabu... więcej »
Cena: 18000 PLN

Strona: [1] 2 następna

chata Olsztyn, działki Ostróda, biuro nieruchomości Chata w Olsztynie