Informacje
Działki z warunkami zabudowy
Elgnówko / Elgnówko
Lokalizacja na wzgórzu z widokiem na wieś i okolicę.Przy granicy działki skrzynka energetyczna z prądem.Jedna linia działki to las państwowy-rozciągający się na setki hektarów. Warunki zabudowy bezte... więcej »
Cena: 29600 PLN
Olsztynek okolice / ELGNÓWKO
Na skraju wioski na wzgórzu skąd roztacza się przepiękny widok na panoramę okolicy.Przy lesie państwowym.Media prąd i wodociag. Projekt kanalizacji.Do jeziora Białego 800m do jeziora Platyny 2500m. W... więcej »
Cena: 28000 PLN
Elgnówko / Elgnówko
Działka położona na ładnym wzgórzu z panoramą na 360 stopni.Media prąd i woda-kanalizacja przełom 2014/15 r.Do lasu państwowego tylko 50 m. Na skraju wsi z bardzo dobrym dojazdem. Do Olsztynka tylko... więcej »
Cena: 26000 PLN
Elgnówko / Elgnówko
Rewelacyjna oferta w rewelacyjnej cenie. Lokalizacja na skraju wsi ,przy istniejącej zabudowie siedliskowej i budujących się nowych domów całorocznych.Warunki zabudowy wydane bezterminowo na dom cało... więcej »
Cena: 26000 PLN
ELGNÓWKO / Elgnówko
Działka z wydanymi warunkami zabudowy na dom całoroczny-przy istniejącej zabudowie wioskowej.Prąd i wodociąg w drodze.120 m do lasu państwowego,850m do małego jeziora Białego. W kompleksie innych dzi... więcej »
Cena: 19.900 PLN

Strona: [1] 2 następna

chata Olsztyn, działki Ostróda, biuro nieruchomości Chata w Olsztynie